Automobilová kriminalita je stále ožehavějším tématem a patří k jedné z nejzávažnějších forem majetkové trestné činnosti.

Společnost Cebia systematicky zavádí produkty, které aktivně brání v legalizaci a prodeji odcizených nebo jinak závadových vozidel nejen na českém, ale i evropském automobilovém trhu. V této souvislosti poskytuje řadu služeb pro prověřování původu a originality vozidel. Tyto služby jsou zaměřeny na odhalování závadových vozidel ještě před jejich zakoupením a jsou účinným nástrojem pro bezpečný nákup ojetého automobilu.

Chcete si zkontrolovat vozidlo před nákupem? Máte pochybnosti o skutečném stavu tachometru nebo roku výroby? Cebia, spol. s r.o., působí na trhu již 25 let a je leaderem  v prověřování původu a historie vozidel. Společnost tak dlouhodobě pomáhá s bezpečným nákupem ojetých vozidel. 

Naše firma je autorizované pracoviště společnosti CEBIA pro prověřování a lustrace vozidel. Můžete tak u nás využít služeb zabezpečení Vašeho vozidla formou pískování speciálního kódu či VIN na skla automobilu, dále pak službu VINFOTO, kterou vyžadují pojišťovny k posouzení stavu Vašeho vozidla, a dalším bonusem je speciální aplikace AutoTracer, díky které jsme schopni prověřit původ, servisní historii a stav km až u 99 % všech vozidel.